PORTĀLA KONOZIME.LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Spēkā no 2020.gada 1. marta

 

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Portāla KoNozime.lv lietošanas noteikumi (turpmāk tekstā – „Noteikumi”) nosaka portāla KoNozime.lv (turpmāk tekstā – „Portāls”) lietošanas kārtību. Lietojot portālu lietotājs (turpmāk tekstā – „Lietotājs”) piekrīt ievērot šos Noteikumus un ir atbildīgs par portālā veiktajām darbībām saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošiem normatīvajiem aktiem. Lietotājs piekrīt, ka Portāls var jebkurā laikā papildināt un grozīt Noteikumus.

1.2. Ja Lietotājs neievēro vai pārkāpj šos Noteikumus, Portāla administrācija ir tiesīga ierobežot vai liegt Lietotāja piekļuvi Portālam jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

1.3. Jebkuri jautājumi, paziņojumi, sūdzības vai pieprasījumi par satura dzēšanu ir jāsūta uz Portāla administrācijas e-pasta adresi: edvards@foxily.net.

1.4. Portāla Lietotāji, izmantojot šo Portālu, akceptē, ka SIA „Foxily” nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Lietotājam vai trešajām pusēm, lietojot šo Portālu vai Portāla kļūdu dēļ.

1.5. Apskatot portāla saturu, stingri aizliegts izmantot reklāmu bloķēšanas rīkus. SIA „Foxily” nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Lietotājam vai trešajām pusēm, izmantojot reklāmu bloķēšanas rīkus.

1.6. Aizliegts bez iepriekšējas saskaņošanas pārpublicēt Portāla saturu.

 

2. Fizisko personu datu apstrāde

 

2.1. Informāciju, ko SIA „Foxily’’ apkopo no visiem KoNozime.lv pakalpojumiem, izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus un, lai aizsargātu Lietotājus. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu Lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu.

2.2. KoNozime.lv izmanto sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu politiku var uzzināt šeit: https://www.konozime.lv/sikdatnes/

 

Noteikumi rediģēti 2020. gada 19. septembrī.